LP When We’re High

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 14:49

Dünya Müziğine Yabancı Kalmayın

 

 

 

Dünya baş döndürücü bir hızla değişiyor ve hepimiz bu değişimden nasibimizi alıyoruz. Pek çoğumuz bu hıza yetişmekte zorlanıyoruz ama yine de bir ucundan tutmayı başarıyoruz. Tabi ki bu değişimden müzik de oldukça etkileniyor. Her gün yeni bir müzik kapımızı çalıyor. Dünyanın her yerinde hit olan parçalar bizim ülkemizde de aynı anda dinlenmeye başlıyor. LP When We’re High da popüler şarkılar arasında yerini almışken siz de bu yabancı müzik deryasına bir göz atmalı ve yeniliklere kapınızı açmalısınız.

Değişimden Uzak Durmayın

Güzel şarkılar sadece ülkemizde değil, dünyada da oldukça fazla. O yüzden değişime ayak uydurmalısınız. Kendinizi kasmadan strese girmeden yaşarken tabi ki değişim rüzgarlarını ta içinizde hissetmeye özen göstermelisiniz. Dünyayı yakalamak için de şarkılar en iyi yol olabilir. LP When We’re High dinlemek de bu yolların başında gelebilir. En azından bu şarkıyı dinlemenizi öneririz.

Popülerlikten Korkmayın

Bir şarkı popüler oldu diye burun kıvıranlar çoğu zaman yanılırlar çünkü popüler olan her zaman kötü olacak diye bir kaide yok. Bu tip ön yargılarınız varsa bir an önce uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. LP When We’re High popüler ama çok iyi bir şarkı olduğundan zaten dinlediğiniz an tüm fikirleriniz baştan sona değişecektir. Kendinizi iyi müziğin kucağına bırakın ve çağı yakalamak için şarkılardan destek alın. Dünyanın baş döndürücü hızından uzak kalmayın.

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir